KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9884398
nr 988 4398
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Salvador Dalà (1904-1989), Coronation, signerad, 6/350, bladets mått: 56x77
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:51:19
19/10 09:52:27
19 okt